logo Yükleniyor...
Sorumlu Satınalma Politikası

Sorumlu Satınalma Politikası

  • Trakya Döküm San. Ve Tic. olarak, sürdürülebilir büyüme stratejimizi gerçekleştirirken, sürdürülebilirlik yönetimi ve bileşenleri konusunda tedarik zincirimizdeki tüm paydaşlarımızla, karşılıklı güven, iş birliği ve değer yaratmaya dayalı uzun vadeli iş ilişkileri içinde olmayı, sürdürülebilirlik bilincini artırmayı ve faaliyetlerimizi çevreye duyarlı örnek yaklaşımlarla desteklemeyi amaçlıyoruz
  • Trakya Döküm San. Ve Tic. Sorumlu Satınalma Politikası’nı kabul etmek ve uymak sözleşmeye bağlı bir yükümlülüktür. Bu Politika’nın sistematik bir şekilde ciddi ihlal edilmesi durumunda Trakya Döküm San. Ve Tic., tedarikçileri ile yaptığı sözleşmeyi feshetme hakkına sahiptir. Trakya Döküm tedarikçisi olabilmek için Sıfır Tolerans olarak belirtilen maddelere tam uyum esastır. Aynı şekilde Trakya Döküm San. Ve Tic., tedarikçilerinden kendi tedarikçilerini “Sorumlu Satın Alma Politikası” konusunda bilgilendirme ve uygulamaya geçmesini beklemektedir. Politika Trakya Döküm San. Ve Tic. web sitesinde yayınlanmakta olup, tedarikçilere de bilgi amaçlı gönderilmektedir.
  • Trakya Döküm San. Ve Tic., tüm operasyonlarında yüksek etik ve hukuk standartlarına uyulması prensibini benimser. Etik Çalışma Kurallarının ihlal edildiğini düşünen çalışan ve diğer tüm iş ortaklarımızın ihlali en kısa sürede Trakya Döküm San. ve Tic. AŞ’ye bildirmesi gerekmektedir.
  • Sorumlu Satınalma Politikası
logo

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz. En iyi görüntü deneyimi için Google Chrome, Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

The Internet Explorer you are currently using does not support many modern web technologies. For this reason, you may encounter problems while viewing our site. We recommend using a more modern internet browser such as Google Chrome, Mozilla Firefox or Microsoft Edge to achieve the best experience.