logo Yükleniyor...
Yüzey Kaplama

Yüzey Kaplama

Boyama ve yüzey kaplama ihtiyaçlarınızı doğru planlanmış yöntemleri ve verimli prosesleri etkin kullanarak optimum performansta karşılama imkânı sunuyoruz.

Trakya Döküm, müşterileri ile yakın çalışarak üretilecek parçalarının gereksinimlerini detaylı analiz etmekte ve yüzey kaplama uygulamalarını buna göre planlamaktadır.

Geleneksel yüzey kaplama işlemleri olan daldırma boyama, sprey boyama ve elektrostatik yaş boyama işlemlerini kendi tesisimizde yapmaktayız.

Tesisimizde ayrıca sıcak daldırma yöntemiyle galvaniz kaplama imkânı da bulunmaktadır.

Tesisimizde gerçekleştiremediğimiz diğer yüzey kaplama (KTL, elektro galvaniz vb.) işlemleri için konusunda uzman, onaylı ve güvenilir tedarikçiler ile çalışılmaktadır.

Çevreye olan duyarlılığımız nedeni ile boya tesislerimizde çevre dostu, su bazlı boyalar kullanmaya özen göstermekteyiz.

logo

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz. En iyi görüntü deneyimi için Google Chrome, Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

The Internet Explorer you are currently using does not support many modern web technologies. For this reason, you may encounter problems while viewing our site. We recommend using a more modern internet browser such as Google Chrome, Mozilla Firefox or Microsoft Edge to achieve the best experience.