logo Yükleniyor...
header-img
Paketleme ve Lojistik

Paketleme ve Lojistik

Tüm ambalaj ve lojistik hizmet ihtiyaçlarınızı günümüz global tedarik zincirinin gereksinimlerine uygun olarak, zaman ve maliyet açısından optimize ederek karşılıyoruz.

Trakya Döküm, ürünlerin sevke hazır hale getirilmesinden başlayarak, müşteri depolarında güvenli bir şekilde depolanmasına kadar geçen süreçte, parçalarda herhangi bir hasar oluşmaması için ham döküm, işlenmiş veya montajlı parçaların özelliklerine ve müşterilerin ihtiyaçlarına göre farklı ambalajlama çözümleri kullanmaktadır.

Trakya Döküm’de teslimat performansı, müşteri memnuniyetinin temel unsurlarından biri olup, çalışanlar, müşteri ihtiyaç ve beklentilerine göre oluşan siparişlerin her defasında tam olarak ve zamanında karşılanmasının hayati önem taşıdığının bilincindedir.

Siparişlerin, talep edilen miktar ve sürede, beklenilen kalite ve özelliklerde teslim edilerek, müşteri memnuniyetini sürdürülebilir kılmak için tüm bu süreçler, sahip olunan ERP altyapısına entegre edilerek takip edilmektedir.

Trakya Döküm, hem web tabanlı hem de direk EDI gibi farklı sistemleri kullanarak müşteri siparişlerini alabilmektedir.

Sevkiyatlarda izlenebilirlik, hızlı teslimat ve müşteri memnuniyeti için nakliye sektörünün lider firmaları ile çalışılmakta olup, düşük maliyetli ve sorunsuz teslimatlar gerçekleştirmek için en uygun sevkiyat yöntemleri belirlenmektedir.

logo

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz. En iyi görüntü deneyimi için Google Chrome, Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

The Internet Explorer you are currently using does not support many modern web technologies. For this reason, you may encounter problems while viewing our site. We recommend using a more modern internet browser such as Google Chrome, Mozilla Firefox or Microsoft Edge to achieve the best experience.