logo Yükleniyor...
Montaj

Montaj

Trakya Döküm, kullanıma hazır, bitmiş ürün tedarik etme yeteneği sayesinde, müşterilerinin tedarik zincirini kısaltarak, yarattığı katma değer ve verimlilik ile kendini, müşterilerine daha yakın bir pozisyonda konumlandırmaktadır.

Komponent tedarikçisi olma hedefi doğrultusunda Trakya Döküm, birçok tipte ürün için ihtiyaç duyulan çeşitli tamamlayıcı operasyonları aynı çatı altında gerçekleştirilebilme kabiliyeti ile müşterilerinin “tek durak noktası” olmaktan dolayı memnuniyet duymaktadır.

Trakya Döküm, hizmet verdiği sektörlerde parça tedarik zincirinin tüm adımlarını etkin bir şekilde yöneterek, süreci kısaltmayı ve müşterilerinin operasyonel maliyetlerini düşürmeyi hedeflemektedir.

Yüksek teknoloji barındıran güvenilir montaj proses çözümleri kullanılarak, yaratılan katma değer sürekli daha üst seviyeye taşınmaktadır.

Trakya Döküm ayrıca, ihtiyaç duyulan montaj alt bileşenlerini, müşterilerinin özgün beklentilerine uygun olarak temin edebilme kabiliyetine sahiptir.

logo

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz. En iyi görüntü deneyimi için Google Chrome, Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

The Internet Explorer you are currently using does not support many modern web technologies. For this reason, you may encounter problems while viewing our site. We recommend using a more modern internet browser such as Google Chrome, Mozilla Firefox or Microsoft Edge to achieve the best experience.