logo Yükleniyor...
Talaşlı İmalat

Talaşlı İmalat

Son CNC teknolojisine sahip tezgahlar ve işleme hatları ile donatılmış talaşlı imalat tesisimizde, farklı sektörlerdeki müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik birinci sınıf ürünler ve hizmet sunmaktayız.

Projeye özgü proses ve yatırım anlayışı ile üretim performanslarımızı optimize ederek rekabetçi maliyetler sunuyoruz.

Talaşlı imalat tesisimiz, modern dikey/yatay işleme merkezleri ile farklı tipte torna tezgahlarına ve robotik işleme hatlarına sahiptir.

Kalite gereksinimlerinin eksiksiz karşılanması adına; her bir projeye özgü, en uygun işleme tezgâhları yatırımı yapılmakta ve gerek fikstür, gerekse kesici takım, mastar vb. diğer ekipmanlar her bir proje için özel olarak tasarlanarak imal edilmektedir.

Tesisimizde, farklı sektörlerde kullanılan çeşitli tipteki ürünlerin gerektirdiği dar boyutsal toleranslar ve hassas yüzey işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Trakya Döküm işleme tesisinde ilave olarak balans alma, honlama, broş çekme operasyonları ile hassas parça yıkama ve çeşitli tipte markalama işlemleri de yapılabilmektedir.

logo

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz. En iyi görüntü deneyimi için Google Chrome, Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

The Internet Explorer you are currently using does not support many modern web technologies. For this reason, you may encounter problems while viewing our site. We recommend using a more modern internet browser such as Google Chrome, Mozilla Firefox or Microsoft Edge to achieve the best experience.