logo Yükleniyor...
construction-header
İnşaat

İnşaat

Trakya Döküm, inşaat sektöründe çeşitli uygulamalarda kullanılan kritik öneme sahip dökme demir parça ve aksesuarları yüksek kalitede üreten, sektörünün lider kuruluşudur.

İnşaat sektörünün farklı uygulamalarında kullanılmakta olan; kalıp bağlama aksesuarları, iskele parçaları ve konstrüktif boru bağlantı parçalarını uzun yıllardır, zengin ürün çeşitliliği ile üreten sektörün lider konumundaki üretici firmasıyız.

İnşaat endüstrisi Trakya Döküm’ün hizmet ettiği birçok endüstriden biri olup, inşaat sektörü için ürettiğimiz parçalardan bazıları aşağıdadır.

  • İnşaat kalıp bağlama parçaları
  • İskele bağlantı parçaları
  • Konstrüktif amaçlı boru bağlantı parçaları
  • Çeşitli sabitleme parçaları
product product product product product product product product product product
logo

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz. En iyi görüntü deneyimi için Google Chrome, Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

The Internet Explorer you are currently using does not support many modern web technologies. For this reason, you may encounter problems while viewing our site. We recommend using a more modern internet browser such as Google Chrome, Mozilla Firefox or Microsoft Edge to achieve the best experience.