logo Yükleniyor...
hydraulic-header
Hidrolik

Hidrolik

Teknolojimiz, uzmanlığımız ve etkin proses kontrolümüz sayesinde kritik boyutsal kontrol gereksinimleri ile tasarlanmış karmaşık maçalı döküm parçaları sorunsuz ve ekonomik olarak üretiyoruz.

Hassas boyut ve malzeme toleransları ile üretilmesi gereken ve karmaşık sistemlerin bir parçası olan hidrolik parçaların üretiminde Trakya Döküm, müşterileri ile döküm konusunda ürün geliştirme ortağı olarak iş birliği yapmakta ve kaliteden taviz vermeden büyük gövde parçalarından küçük valf gövdelerine kadar geniş bir yelpazede ham, işlenmiş ve montajı yapılmış parçaları sektörün hizmetine sunmaktadır.

Hidrolik sektörü için üretilen ürünlerden bazıları şunlardır;

  • Hidrolik gövdeler
  • Eksenel pompa gövdeleri
  • Kontrol valf gövdeleri
  • Hidrolik kapaklar
  • Hidrolik silindirler
  • Ringler
product product product product product product product product product product product product product product product
logo

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz. En iyi görüntü deneyimi için Google Chrome, Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

The Internet Explorer you are currently using does not support many modern web technologies. For this reason, you may encounter problems while viewing our site. We recommend using a more modern internet browser such as Google Chrome, Mozilla Firefox or Microsoft Edge to achieve the best experience.