logo Yükleniyor...
pipe-fittings-header
Boru Ekleme Parçaları

Boru Ekleme Parçaları

TS EN 10242 Dizayn Sembolü “A” standardına tam uyumlu yüksek kaliteli temper dökme demir malzemeden boru ekleme parçaları (fittings) üretiyoruz.

Yüksek kaliteli temper dökme demir boru ekleme parçaları (fittings) TS EN 10242 Design Symbol “A” standardına uygun olarak üretilmektedir.

Trakya Döküm, sahip olduğu modern üretim tesislerinde, tecrübeli çalışanları ile kuruluş yılı olan 1980’den bugüne, temper dökme demir boru ekleme parçaları üretmektedir.

Kullandığımız yüksek üretim teknolojimiz, zengin ürün çeşitliliğimiz ve geniş dağıtım-bayi ağımız ile Türkiye ve yakın coğrafyasındaki en büyük boru ekleme parçaları (fittings) üreticisi ve Avrupa’daki lider boru ekleme parçaları üreticilerinden biri olmaktan gurur duymaktayız.

product product product product product product product product product product product product product
logo

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz. En iyi görüntü deneyimi için Google Chrome, Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

The Internet Explorer you are currently using does not support many modern web technologies. For this reason, you may encounter problems while viewing our site. We recommend using a more modern internet browser such as Google Chrome, Mozilla Firefox or Microsoft Edge to achieve the best experience.