logo Yükleniyor...
Ağır Ticari Araçlar

Ağır Ticari Araçlar

Trakya Döküm, ağır ticari araçlarda kullanılan döküm parça ve bileşenlerine yönelik dökme demir parça çözümleri ve katma değerli hizmetler için güvenilir iş ortağınızdır.

Trakya Döküm, ağır ticari araç endüstrisinin gereksinimlerinin ötesinde dökme demir parçalar üretme kabiliyetine sahiptir.

Hem yüksek mühendislik yeteneği hem de üretim sonrası ek operasyon ve kontrol gerektiren özel tip ürünler de Trakya Döküm bünyesinde üretilmektedir.

Trakya Döküm‘ün ağır ticari araç sektörüne yönelik ürettiği ve uzmanlaştığı başlıca ürünler şunlardır;

  • Balata arka plakası
  • Fren taşıyıcıları
  • Fren gövdeleri
  • Yağ pompası gövdesi
  • Egzoz valf gövdesi
  • Gövdeler
product product product product product product product product product product product product product product product product product product product product
logo

Şu an kullandığınız Internet Explorer bir çok modern web teknolojisini desteklememektedir. Bu sebeple sitemizi görüntülerken sorunlarla karşılaşabilirsiniz. En iyi görüntü deneyimi için Google Chrome, Mozilla Firefox veya Microsoft Edge gibi daha modern bir internet tarayıcı kullanmanızı öneririz.

The Internet Explorer you are currently using does not support many modern web technologies. For this reason, you may encounter problems while viewing our site. We recommend using a more modern internet browser such as Google Chrome, Mozilla Firefox or Microsoft Edge to achieve the best experience.